Vernisáž Skryté identity

V pátek 18. března proběhla vernisáž Skryté identity. Akce proběhla v Ateliéru jR na Tylově nábřeží v Hradci Králové. Pro ty, kterým se nepodařilo zúčastnit, přináším krátký report.

Přípravy probíhaly několik týdnů. Nedivte se, program byl dosti nabitý. Moderátorka odstartovala akci krátce po půl sedmé. Seznámila hosty s programem večera a představila tým, který stojí za Skrytou identitou: kadeřnici Petru Pešinovou, vizážistku Elišku Čejkovou, módní návrhářku Jitku Šedovou a fotografa Lukáše Urbana.

Po krátkém čase na občerstvení a prohlédnutí vystavených fotek přišla první módní přehlídka. Vystupovali muži, kteří za sebou mají Skrytou identitu. Nebyli to tedy profesionální modelové, ale své role se zhostili s odvahou, kterou obecenstvo odměnilo potleskem.

Vrcholným bodem programu byla proměna před zraky diváků. Petra s Eliškou dokončili účes a líčení v rekordním čase a dokonale upravený muž se zapojil do druhé vlny módní přehlídky. Stejně jako ve Skryté identitě byla druhá proměna s odvážnějšími modely.

Po ukončení oficiálního programu se diskutovalo, popíjelo a hodovalo za doprovodu živé hudby, která příjemně podkreslovala celý večer.

Výstava mých fotografií potrvá do konce dubna. K vidění jsou jak proměny ze Skryté identity tak moje portrétní a svatební tvorba. Kdo by se chtěl zajít podívat, tak Ateliér jR najdete na Tylově nábřeží 315 v Hradci Králové, (na protějším břehu je muzeum).