Vernisáž Skryté identity

V pátek 18. března proběhla vernisáž Skryté identity. Akce proběhla v Ateliéru jR na Tylově nábřeží v Hradci Králové. Pro ty, kterým se nepodařilo zúčastnit, přináším krátký report. Přípravy probíhaly několik týdnů. Nedivte se, program byl dosti nabitý. Moderátorka odstartovala akci krátce po půl… chcete vědět víc?

Proměnili jsme Míšu

Skrytou identitu, tedy pánské proměny image, jsem Vám už představoval v minulé aktualitě. Nebojte, myslíme i na něžné pohlaví. Proměňujeme ženy k nepoznání. Narozdíl od Skryté identity jsou dámské proměny zcela individuální, předem si můžete domluvit styl i počet modelů. Je na každé z vás, co byste… chcete vědět víc?

Skrytá identita

Už jste určitě slyšeli o focení proměn. Ale slyšeli jste o focení pánských proměn? Tak to je Skrytá identita. Projekt, za kterým stojí vlasová stylistka Petra Pešinová, vizážistka Eliška Čejková, módní návrhářka Jitka Šedová a já, fotograf Lukáš Urban. Pro chlapy je to fakt zážitek. V prvním kole… chcete vědět víc?

300 zatáček Gustava Havla

V neděli měli svátek všichni milovníci rychlých motorek. V Hořicích se jel tradiční závod 300 zatáček Gustava Havla. Přírodní okruh plný zatáček je zárukou velkolepé podívané. Bohužel se závod ani letos neobešel bez pádů, které né vždy skončili dobře. Není se čemu divit, závodníci letí po trati i… chcete vědět víc?

Dubnová svatba

Iva s Jirkou lehce zariskovali a naplánovali si svatbu v půli dubna venku v parku. Počasí jim naštěstí přálo a svatba na zámku v Líšni dopadla skvěle. Držím palce, aby parádně dopadlo i vše následující!  chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 3 4 Následující »